Wysokie zwycięstwo na koniec sezonu!

Biało-niebiescy pokonali dziś w Łęczu Agat Jegłownik 9-3. Do przerwy nasi zawodnicyprowadzili 4-1. W tym meczu było wszystko. Dwa rzuty karne, jeden zamieniony przez naszego zawodnika na gola, drugi obroniony przez naszego bramkarza. Był gol dla gości, mimo ewidentnego spalonego i był też gol nieuznany drużynie Agatu, mimo iż spalonego w tej sytuacji nie było. Jak widać B-klasa rządzi się innymi prawami i interpretacja spalonych jest u sędziów nieco inna;)

Koniec końców Sokół kończy ten sezon na ósmym miejscu z dorobkiem 28 punktów. Biało-niebiescy w tym sezonie zdobyli 62 gole i stracili 68. Po raz pierwszy więc bilans bramkowy zamyka się na minusie. Ważne jest też to, że ósme miejsce jest najniższym jakie dotychczas nasz zespół zajmował na koniec poszczególnych sezonów w tej lidze. Optymizmu dodają jednak dwa ostatnie mecze, które nasi zawodnicy wygrali.