Liderów dwóch... czyli Sokół vs. Agat!

Lider jesieni kontra lider wiosny. W najbliższą niedzielę dojedzie do bardzo interesującegomeczu. Do Łęcza zawita drużyna, która wiosną (jako jedyna w całej stawce)nie przegrałameczu. Agat Jegłownik -bo o tej drużynie mowa - piłkarskiej jesieninie może zaliczyć do udanych. W 9 spotkaniach zawodnicy z Jegłownika zdobyli tylko 9 punktów. Wiosna jest już jednak całkiem inna. Tylko w czterech meczach tej wiosny Agat zdobył więcej punktów niż podczas całej rundy jesiennej i w tabeli uwzględniającej tylko mecze z 2015 roku zasiada w fotelu lidera. Śmiało można więc zakładać, że i w niedzielę goście łatwo nie zrezygnują z trzech punktów.

W ostatniej kolejce spotkań obydwa zespoły odniosły wyraźne zwycięstwa. Agat pokonał na własnym boisku 6:2 Zagładę Lisów, a Sokół w Zagajach wygrał z Granicą 5:0. Niech więc powyższe statystyki posłużą nam jako zapowiedźciekawych90 minut podczas najbliższej niedzieli. Pierwszy gwizdek o godz. 14:00.